• منوی اصلی
 • عنوان :

   

  تذکرات:
  ثبت نام داوطلبان از تاریخ 15 اردیبهشت لغایت 15 شهریور 98 به صورت حضوری و یا از طریق پایگاه اینترنتی موسسه به آدرس www.majlesiac.ir مطابق مراحل ذیل امکان پذیر است: ۱- پرداخت مبلغ1۰۰.۰۰۰ریال به حساب شمارة 0106073423007 بانک ملی(شعبه احمدآباد) بنام مدرسه علمیه اباصالح المهدی(عج)جهت شرکت در آزمون.(یادآور می­شود مبلغ واریزی تحت هیچ عنوان قابل استرداد نمی­باشد)2 - داوطلبان لازم است فرم تقاضای پذیرش مندرج در پایگاه اینترنتی موسسه را تکمیل نموده و مدارک ذیل را اسکن شده روی سایت بارگذاری و اصل مدارک را هنگام دعوت به مصاحبه ارایه نمایند. الف)مدرک قابل قبول تحصیلی سطح دو حوزوي ب)شناسنامه و کارت ملی ج) عکس ۴×۳ (جدید) د) اعلام وضعیت نظام وظیفه ه) ارائه مدرک مقالات علمی، پژوهشی در صورت دارا بودن .
  ويرايش اطلاعات ثبت نام : براي ويرايش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوي سمت راست مي باشد اقدام نماييد.
  توجه ويژه : در طي مراحل ثبت نام از کليک بر روي دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بيش از يک صفحه مرورگر بر روي کامپيوتر خود جدا خودداري نماييد.
  توجه ويژه : ثبت نام شما زماني تکميل گرديده که در مراحل ثبت نام از سيستم شماره داوطلبی دريافت نماييد.
  توجه ويژه : در صورتي که شماره داوطلبی ثبت نام را فراموش کرديد، صرفا از طريق شماره تماس 03134455512 آن را دریافت نمایید.

  توصيه‌هاي مهم به داوطلبان گرامي
  1- داوطلبان بايد اطلاعیه ثبت نام را در صفحه اوّل سایت بطور كامل مطالعه كرده باشند
  2- داوطلبان لازم است در درج نام خانوادگي و نام، مشخصات شناسنامه‌اي، ارسال عكس و تمامي اطلاعات لازم ديگر دقت و توجه كافي به عمل آورند، بديهي است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
  3- در پايان ثبت‌نام اينترنتي تأييد صحت اطلاعات ارسالي به عهده شخص داوطلب مي‌باشد، لذا دقت و توجه كافي در اين خصوص به عمل آيد.
  4- براي جلوگيري از مشكلات بعدي حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامي را به دقت بررسي نمايند.
  5- داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه و دريافت کارت يك نسخه پرينت از آن تهيه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداري نمايند.
  6- داوطلبان لازم است اطلاعات كارت اعتباري، شماره پرونده و كد پيگيري خود را تا اعلام نتايج نهايي نزد خود نگهداري نمايند.
  7- توصيه مي‌شود داوطلب فرايند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شماره پرونده و كد پيگيري دريافتي از سايت را، نزد سايرين افشا نكند.